Londýn v plameňoch – trailer a info o filme

Morgan Freeman
Morgan Freeman

Akčná jazda v uliciach horiaceho Londýna, ktorý sa zrútil pod útokmi teroristov. Londýn v plameňoch je nový film z dieľne Grammercy pictures a Millennium films.

Biely dom dobyli a teraz si teroristi vezmú ešte väčšie sústo. Na pohreb britského premiéra prídu lídri celého západného sveta a vďaka bezpečnostným manévrom by Londýn mal byť tím najbezpečnejším miestom na zemi. Namiesto toho sa, ale stane smrtiacou pascou. Prekvapivé a ničivé útoky za sebou zanechávajú svetových vodcov v pozíciach mrtvol, výbuchy šíria skazu a monumenty anglickej metropoly sú v plameňoch. Londýn a západný svet sa behom okamihu ocitnú na kolenách. Hrozivej situácii a budúcnosti v totálnom chaose sa znovu postaví Gerard Butler. Záchrana nespočíva v predvídateľných vojenských manévroch, ale v poctivej ručnej práci.

Gerard Butler po úspechu akčného filmu Pád Bieloho domu sa vracia v roli osobného strážcu amerického prezidenta. Obaja sa v uliciach britskej metropoly ocitnú ako lovná zver a Gerard Butler predvedie vynikajúci akčný desaťboj.

Trailer filmu Londýn v plameňoch

Zdrojbonton
SHARE