BMW Lifestyle predstavuje novú kolekciu Yachtsport

BMW Yachtsport collection
BMW Yachtsport collection

Len niekoľko dní pred začiatkom regaty Les Voiles de St. Tropez, ktorá je jedným z highlightov v kalendári BMW Yachtsport, BMW s potešením predstavuje nové prírastky úspešnej kolekcie BMW Yachtsport Collection. Tašky, príslušenstvo a oblečenie ihneď zaujmú vysokou kvalitou a námorníckym štýlom.

BMW Yachtsport collection - Polo košele BMW Yachting
BMW Yachtsport collection – Polo košele BMW Yachting

Materiály odolné proti vetru a vode vyhovujú potrebám priaznivcov jachtingu, zatiaľ čo pohodlný strih a prepracované detaily, ako napríklad kryty vrchných častí zipsov (ktoré bránia zachyteniu), zaručujú vysoký komfort.

BMW Yachtsport collection - Vodeodolná nepremokavá vetrovka
BMW Yachtsport collection – Vodeodolná nepremokavá vetrovka

Vodoodolná vetrovka BMW Yachting  pre dámy aj pánov je ideálnym spoločníkom v silnom vetre a ochráni aj pred vodnými kvapkami. Pohodlný bluzónový strih poskytuje dokonalú voľnosť pri manipulácii s rahnami a plachtami. Svieže, biele sfarbenie spolu s kontrastnými tmavomodrými manžetami, zladenými červenými a bielymi pásikmi a embosovaným nápisom BMW Yachtsport spoločne vytvárajú štýlový námornícky vzhľad ideálny aj na prechádzky po pobreží.

BMW Yachtsport collection - Polo košele BMW Yachting
BMW Yachtsport collection – Polo košele BMW Yachting

Námornícky ladený znak BMW na rukáve, modré a červené pásiky na rozparku a manžetách, ako aj nápis BMW Yachtsport na hrudi a na vnútornej strane goliera podčiarkujú športový, ležérny dizajn novej Polo košele BMW Yachting. Nová  čiapka BMW Yachting  vyrobená zo 100 % bavlny v bielom prevedení s kontrastnými tmavomodrými stehmi poskytuje počas plavby na mori optimálnu ochranu pred slnkom.

BMW Yachtsport collection - Športové tašky BMW yachting
BMW Yachtsport collection – Športové tašky BMW yachting

Kolekcia BMW Yachtsport okrem týchto štýlových kusov oblečenia ponúka aj tašky, ktoré sú pre výlet na vlnách priam ideálne. Vďaka extra širokému otvoru a veľkej hlavnej priehradke  športovej tašky BMW Yachting  môžete v prípade nepriaznivého počasia rýchlo odložiť citlivé zariadenia ako mobilné telefóny či laptopy. Taška je navyše vyrobená z povrchovo ošetreného plátna, ktoré je odolné voči vode aj znečisteniu.

BMW Yachtsport collection - Plážová taška BMW Yachting
BMW Yachtsport collection – Plážová taška BMW Yachting

Plážová taška BMW Yachting  v bielom prevedení s vytlačeným veľkým nápisom so súradnicami Hornského mysu a elegantnými popruhmi pripomínajúcimi námornícke lano je ideálnym spoločníkom na oddychové prechádzky po súši, zatiaľ čo vysoko kvalitná nepremokavá taška BMW Yachting  príde vhod počas výprav na rozbúrenom mori. Vďaka pevnému materiálu a zataveným spojom je úplne vodoodolná.

BMW Yachtsport collection - Kľučenka BMW Yachting
BMW Yachtsport collection – Kľučenka BMW Yachting

Aby ste predišli strate kľúčov od domu, automobilu či lode, t. j. od niektorých z vašich najcennejších vecí, prináša kolekcia aj kľúčenku BMW Yachting v tvare karabíny. Popruh z lana, vlajočka a kovové logo BMW sú na pohľad veľmi výrazné, preto si ich veľmi ľahko všimnete či už na palube alebo kamkoľvek vás život zaveje.

Uvedené výrobky aj ďalšie modely z kolekcie BMW Yachtsport je možné zakúpiť u vybraných predajcov BMW už od septembra.

Výrobcom odporúčané maloobchodné ceny:

Vetrovka BMW Yachting, unisex: 150,00 EUR

Polo košeľa BMW Yachting, unisex: 79,00 EUR

Čiapka BMW Yachting, unisex: 29,00 EUR

Športová taška BMW Yachting: 85,00 EUR

Plážová taška BMW Yachting: 65,00 EUR

Nepremokavá taška BMW Yachting: 25,00 EUR

Kľúčenka BMW Yachting: 12,90 EUR

ZdrojBMW Group
SHARE