Bývanie, ktoré má budúcnosť – Projekt Premiére

Detail budovy
Detail budovy

Dá sa žiť a bývať moderne v starom meste? No, pokiaľ je to v Starom Meste, tak to možné je! Najmä ak ide o novopostavený projekt Premiére, ktorý ponúka možnosti pre jednotlivcov, páry, ale aj rodiny s deťmi.

Obytné jednotky spĺňajúce vysoké štandardy

Na 23 podlažiach sa nachádzajú jednotky 1+kk až 4+kk s výmerou od 32m2 po 125m2. Každá jednotka, bez ohľadu na to či ide o byt, štúdio alebo apartmán, môže mať vlastný balkón, terasu alebo lodžiu. Štandardom, ktorý k bývaniu 21.storočia patrí, sú parkovacie miesta v podzemných priestoroch trojpodlažnej garáže. A keďže „eko“ a zelené energie sú v kurze stále viac a viac, súčasťou garáží budú aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Ak hľadáte byty v Bratislave na predaj, ktoré by boli dobrou investíciou do budúcna, práve ste ich našli.

Interiér
Interiér

Bez dobre zvolenej lokality je bývanie polovičné

Samotný skvele zariadený komplex by však sám o sebe strácal na hodnote, ak by nebol umiestnený v atraktívnej lokalite. A práve lokalizácia projektu patrí medzi momenty, ktoré sa pri projekte Premiére vydarili. Nachádza sa totiž v Starom Meste, v blízkosti Račianskeho mýta a dôležitých komunikačných vetiev smerujúcich k letisku a diaľnici D2. Dobre dostupná je tak isto aj MHD a Hlavná železničná stanica, čo oceníte v prípadoch, keď by automobil nebol práve poruke. Premiére leží v blízkosti centra, vďaka čomu ponúka výbornú občiansku vybavenosť v podobe blízkych škôl, reštaurácií, obchodov a miest na oddych. Byty Bratislava len málokedy ponúka v takomto stave, ktorý je skvelým kompromisom medzi dispozičným riešením, lokalitou a cenou.

Projekt Premiére
Projekt Premiére

Projekt realizovaný ľuďmi so skúsenosťami

Za projektom Premiére stojí Finep, jedna z najväčších developerských spoločností v Českej republike. Už viac ako 20 rokov sa špecializuje na stavbu veľkých administratívnych centier a rezidenčných objektov s dôrazom na originálnu architektúru, vhodný výber lokality a kvalitnú realizáciu samotnej stavby. Kliknite na Finep.sk a posúďte sami, či projekt firmy, ktorú v roku 2010 vyhlásili za Developera roku, spĺňa aj vaše požiadavky.

SHARE