Ako sa stať zlatokopom – trailer

Plagát filmu Ako sa stať zlatokopom
Plagát filmu Ako sa stať zlatokopom

„To je mojím životným cieľom,“ povedal mladý Maximo pri pohľade na plagát, na ktorom bol luxusne vyzerajúci starší muž po boku s nádhernou mladou ženou zasiatou šperkami. „On teda určite nezbohatol bez toho, aby chodil do práce,“ odvetila jeho mladšia sestra Sara. Maximo cieľavedome vyhlásil: „Nemyslel som na neho, ale na ňu.“

Maximo (Eugenio Derbez) vyrastal v milujúcej mexickej rodine, ktorá sa z neho snažila vychovať normálneho chlapca. Podarilo sa mu to až na jednu maličkosť. Maximo sníval o tom, že nikdy v živote nebude musieť ťažko pracovať. 25 rokov sa mu v tom darilo. Zdokonaľoval svoje romantické zručnosti zvádzania na to, aby dosiahol svoj vysnívaný cieľ: oženiť sa so staršou, bohatou dámou, ktorá by ho zahrňovala luxusnými „zaslúženými“ darčekmi. Maximo však nikdy nerátal s tým, že nastane deň, keď sa jeho sen zmení na nočnú moru. Deň, keď ho jeho milujúca, bohatá a oveľa staršia manželka vymení za podstatne mladší model.

Maximo náhle príde o domov a o život, ktorý do tej chvíle žil. Je nútený vrátiť sa do sveta obmedzených možností a obrátiť sa na svoju odcudzenú mladšiu sestru Saru (Salma Hayek) a jej desaťročného syna Huga (Raphael Alejandro). Keď ho jeho malý synovec požiada o pomoc s očarením jednej krásnej a bohatej spolužiačky, Maximo vycíti príležitosť a zapojí všetky svoje schopnosti, aby si ho všimla stará mama dievčaťa, super sexi miliardárka Celeste (Raquel Welch). Maximo si oblečie svoje najlepšie slipy, nahodí sexi chôdzu a vydá sa na cestu za svojím predošlým životom. Tento nenapraviteľný latino milenec si však neuvedomuje, že keď sa jedná o lásku a o rodinu, najdôležitejšie veci v živote sú zadarmo.

V celovečernom režisérskom debute uznávaného herca a autora Kena Marina (Burning Love – Spaľujúca láska, Childrens Hospital – Detská nemocnica) AKO SA STAŤ ZLATOKOPOM hrá v role Maxima, mexická hviezda komédií Eugenio Derbez, ktorý je medzinárodne uznávaný ako herec, autor a režisér najpopulárnejšieho španielskeho filmu v histórii USA, Instructions Not Included (Bez návodu). Vo filme hrajú aj ďalšie dôležité osobnosti filmového a televízneho sveta, ako napríklad Salma Hayek (Frida, Ugly Betty – Škaredá Betty), ktorá má vo vrecku jednu cenu Emmy a nomináciu na Oscara, Rob Lowe (Sex tape, Ďakujeme, že fajčíte, Atómový vlak,..), Kristen Bell (Frozen – Ľadové kráľovstvo, Matky Rebelky,…), legendárna Raquel Welch (Legally Blonde – Pravá blondínka, Zviera).

Autorom filmu AKO SA STAŤ ZLATOKOPOM je produkcia Debreza a Bejamina Odella z 3Pas Studios (Chris Spain a Jon Zack) spolu s výkonným producentom Mikeom Uptonom.

Trailer filmu Ako sa stať zlatokopom

ZdrojBonton
SHARE