Celebrity a väzenie? Toto vás určite prekvapí

Celebrity a väzenie
Celebrity a väzenie

Ak vám teraz náhodou pokazíme mienku o vašich hviezdičkách, ospravedlňujeme sa vopred, no zrejme vás prekvapí, že aj celebrity sú len ľudia a ich prešľapy sa rátajú rovnako, ako všetkých ostatných.

Matthew McConaughey
Matthew McConaughey Georges Biard [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons
Matthew McConaughy
Stalo sa to síce už vyše 15 rokov dozadu, no slávny herec je poriadny „partyboy.“ O tretej hodine ráno susedia totiž privolali hliadku, pretože sa sťažovali na hluk a hlasnú hudbu. Čo policajtov prekvapilo? Nahý Matthew tancoval v izbe a popritom hral na bongá. Porušil teda nočný pokoj a rovnako sa bránil aj zatknutiu. Nečudo, marihuana robí svoje.

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan By Toglenn [CC BY-SA 3.0 or GFDL], via Wikimedia Commons
Lindsay Lohan
Slávna alkoholová aféra sa ťahá od roku 2007, kedy šoférovala svoje SUV pod vplyvom alkoholu. Lindsay bola neskôr opakovane zatknutá za držanie kokaínu, prepadnutie a za spôsobenie dopravnej nehody, z ktorej utiekla.

Bill Gates
Bill Gates By DFID – UK Department for International Development (https://www.flickr.com/photos/dfid/14590135480/) [CC BY 2.0], via Wikimedia Commons
Bill Gates
Najbohatší muž sveta by sa vám zrejme na prvý pohľad nejavil ako nejaký delikvent. Nuž, ale za volantom mu to príliš nikdy nešlo. Ešte ako tínedžera ho zatkli za jazdu bez vodičského oprávnenia a neskôr si v cele posedel za bezohľadnú jazdu.

Will Smith
Will Smith Gage Skidmore [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons
Will Smith
Posledný z radu celebrít, od ktorej by ste to nečakali je tento sympaťák. Will Smitch bol zatknutý po hádke s mužom, ktorého údajne napadol so svojimi bodyguardami a muž takmer oslepol na jedno oko.

SHARE