Majte aj vy dokonalé nohy na leto

Ako každá žena cez letné mesiace nosíte sukne a krátke nohavice, aby ste nechali vyniknúť svoje nohy. Bohužiaľ nie vždy sa môžete pochváliť krásnymi nohami, za ktorými by sa otočil bársaký chlap. Majte aj vy dokonalé nohy na leto. Týmto spôsobom ich získate, a to aj bez toho, aby ste sa museli objednávať k špecialistovi na liposukciu.

Kráčajte

Ak máte auto a vozíte sa ním aj do práce, cez letné mesiace sa ho snažte čo najviac nechávať doma. Ak pracujete v rámci jednému mesta, namiesto auta a hromadných prostriedkov kráčajte do práce peši. Možno vám to zaberie trošku viac času, ale pri predstave, že práve prechádzkami (chôdzou) si dokážete spevniť nohy a to bez toho, aby ste museli chodiť do fitness centra. Rozhodne do práce nekráčajte vo vysokých dámskych lodičkách.

Stvrdnutú kožu odstraňujte

Päty sú cez letné mesiace vystavované najväčšej záťaži. Koža tvrdne, hrubne a vám neostáva nič iné, ako túto zhrubnutú kožu odstrániť. Vždy večer po kúpeli si nachystajte pemzu a stvrdnutú kožu pomocou nej dôkladne odstráňte. Všímajte si, či sa vám no chodidlách netvoria kurie oká. Ak ich podchytíte v začiatočnom štádiu, odstránite ich za krátky čas, ale ak nie, verte, že vás budú trápiť niekoľko mesiacov. Aj dámska kožená obuv, ktorú máte v botníku, vám bude blížiť. Jej vina to ale rozhodne nebude. Svoje chodidlá udržíte svieže a zdravé aj pravidelnými kúpeľmi. Napustite si do malej vaničky horúcu vodu, do nej pridajte levanduľový olej, poprípade harmančekový a relaxujte. Pochváliť krásnymi nohami sa môžete až vtedy, keď si uvedomíte, že sa musíte o ne dennodenne starať.

SHARE