Lidl vstúpil do sveta módy. Kolekcia od Heidi Klum je jednoducho WOW!

Spoločnosť Lidl sa s módou spájala len okrajovo. Tomu nastal koniec s príchodom nemeckej modelky, módnej ikony a dizajnérky Heidi Klum, ktorá pre Lidl navrhla trendy módnu kolekciu „Heidi & The City“.

#letswow
#letswow

September v znamení módy

Kolekcia mala svetovú premiéru 7. septembra 2017 počas prestížneho módneho podujatia New York Fashion Week. Označenie #LETSWOW sa rýchlo rozšírilo a mnohí módni nadšenci netrpezlivo čakali na 18. september 2017, kedy bude oblečenie dostupné v 10 000 pobočkách Lidl v 28 krajinách. O fotografie a videá sa postaral celebritný fotograf Rankin, takže je naozaj na čo pozerať.

Móda inšpirovaná veľkomestom

Trendy kúsky zosobňujú street fashion v New Yorku, ktorá je všestranná, štýlová, nápaditá a neprehliadnuteľná. Ak chcete spôsobiť wow-efekt, nechajte sa inšpirovať. V predajniach Lidl na vás čakajú leopardie vzory a neprehliadnuteľné flitre, všetko, s čím zažiarite v mestskej džungli. Z farieb dominujú kráľovská modrá a luxusná koňaková. Oblečenie je dostupné vo veľkostiach 34 – 44 a nechýbajú ani topánky a doplnky vo veľkostiach 36 – 41.

Buďte WOW za skvelé ceny!

V kolekcii si ľahko vyberiete outfit na bežný deň, do práce, na stretnutia s priateľmi alebo na rande. Cieľom Heidi Klum bolo vytvoriť módu pre každú ženu na svete, ktorá sa nebojí upútať a vyvolať wow-efekt. Pri navrhovaní šiat sa Heidi inšpirovala vlastným štýlom. Je presvedčená, že móda má prinášať radosť a každý by sa mal cítiť príťažlivo. Ceny oblečenia sú navyše naozaj dostupné, preto sa nemusíte obávať, že by nákupy zruinovali váš rozpočet. Presvedčí vás o tom aktuálny Lidl leták, ktorý je k dispozícii aj online.

Kolekcia #letswow v lidli
Kolekcia #letswow v lidli

Novú kolekciu si obľúbili aj módne blogerky

O tom, že kolekcia „Heidi & The City“ je naozaj trendy, svedčia aj fotky známych blogeriek a módnych ikon na Instagrame. Pod hastagom #LETSWOW nájdete mnoho inšpiratívnych nápadov, ako oblečenie kombinovať.

SHARE