John Cooper Works Lifestyle

John Cooper Works Lifestyle
John Cooper Works Lifestyle

MINI predstavuje svoju kolekciu John Cooper Works Lifestyle 2017. Táto kolekcia ponúka celú paletu oblečenia, tašiek, šikovných každodenných pomôcok a detskej výbavy, ktorá do všedného života vnáša nenapodobiteľného ducha pretekárskej trate, motoristické zmýšľanie a osobitý dizajn obľúbenej podznačky MINI. Kolekcia John Cooper Works Lifestyle 2017 bude dostupná od polovice septembra na www.shop.mini.com a u dealerov MINI.

John Cooper Works Lifestyle
John Cooper Works Lifestyle

Či už vyrážate na pracovnú cestu alebo si užívate voľný čas s priateľmi, tašky z kolekcie MINI John Cooper Works (vrátane praktických vakov) sú ideálnym spolucestovateľom a zároveň zárukou toho, že na dlhých aj krátkych cestách vyniknete jedinečným štýlom. Napríklad Puzdro JCW (OMC 35 €) je ideálne na drobné predmety, ktoré bezpečne uchováte v jeho dvoch praktických priečinkoch na zips. Cestovná taška JCW (OMC 120 €) je zase jasnou voľbou, keď potrebujete viac priestoru – napríklad na víkendový výlet. Jej mnohé priečinky umožňujú veci šikovne a prehľadne uložiť, kým popruh zdobený nezameniteľným pásmi John Cooper Works sa postará o požadovaný komfort. Ďalší highlight tejto kolekcie na rýchle výlety aj dlhé výpravy je vak JCW (OMC 180 €) v klasickom prevedení. Je vybavený samostatným priečinkom so zipsom a rozdvojiteľným popruhom na rameno, pomocou ktorého môžete vak nosiť viacerými spôsobmi. Všetky tašky sú vyrobené z odolnej prepranej bavlny doplnenej koženým základom a celým radom praktických detailov. Čisté, moderné línie a dômyselné uplatnenie farebnej schémy John Cooper Works – teda matnej čiernej s bielymi a červenými doplnkami – dodávajú všetkým kúskom športový charakter. V ponuke sú aj ich prevedenia v štýlovej zeleno-čiernej kombinácii.

Okrem bohatej palety tašiek kolekcia JCW 2017 zahŕňa aj sortiment praktických a štýlových doplnkov. Kľúčenka JCW (OMC 19 €) z leštenej nehrdzavejúcej ocele spoľahlivo udrží všetky kľúče svojho majiteľa – napríklad od MINI, domu a garáže – na jednom mieste. Ďalej je v ponuke štýlové guľôčkové pero MINI (OMC 12 €), s ktorým je radosť písať si poznámky. Elegantné hracie karty JCW (OMC 49 €) v luxusnom prevedení s koženým puzdrom sa zase postarajú o príjemnú večernú zábavu. Eso z vášho rukáva (či vaša platobná karta, keď na to príde) si nájde nový domov v čiernom puzdre na karty JCW (OMC 35 €) z pravej Nappa kože. Multináradie JCW (OMC 69 €) tiež zanechá skvelý dojem. Leatherman REV s logom MINI obsahuje celkom 13 nástrojov, aby ste mali tú správnu pomoc v každej situácii poruke. Tohto všestranne talentovaného pomocníka sprevádza elegantné kožené puzdro s kvalitne vyhotovenými logami John Cooper Works a MINI, ktoré ešte dotvára jeho osobitú identitu v znamení John Cooper Works. Uhasiť smäd svojho majiteľa je vždy pripravená fľaša na vodu JCW (OMC 19 ) vyrobená z plastu bez obsahu bisfenolu A. Prirodzene zapadne do držiaka pohárikov vo vozidlách MINI, zmestí sa do nej 0,7 litra osviežujúceho nápoja a vďaka mimoriadne veľkému skrutkovaciemu vrchnáku sa jednoducho napĺňa aj čistí.

Hracie karty JCW
Hracie karty JCW
fľaša na vodu JCW
fľaša na vodu JCW

V novej kolekcii John Cooper Works zákazníci nájdu aj oblečenie v rôznych farbách a prevedeniach. Červeno-biele tričká s logom JCW (OMC 29 ) pre mužov aj ženy zdobí kultové logo John Cooper Works a stávajú sa tak povinnou výbavou každého fanúšika stajne John Cooper Works. Vďaka voľnému strihu a jemnej bavlnenej tkanine sú navyše nesmierne pohodlné. Športová čiapka s logom JCW (OMC 35 €) a s patentovaným dizajnom Flexfit 110 s tričkami skvele ladí a zároveň je vkusným doplnkom na letné preháňanie sa v kabriolete MINI. Keď sme pri tom, strechu svojho MINI by ste nemali sťahovať, kým si nenasadíte slnečné okuliare JCW Aviator (OMC 130 €). Tieto štýlové okuliare vyrobené z biologicky odbúrateľného acetátu sa pýšia mimoriadne kvalitnými sklami Zeiss s antireflexnou povrchovou úpravou odolnou voči poškriabaniu v kombinácii s trojfarebnými nožičkami. Ďalší zástupca novej kolekcie, pruhované tričko JCW (OMC 35 €) pre mužov aj ženy zase oplýva motívmi dobre známymi z motoristických pretekov. S tachymetrickými hodinkami JCW (OMC 170 €) s vymeniteľným remienkom, puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a tachymetrickým krytom sa čas strávený na ceste premení na bleskové kolá na súťažnej trati.

Tachymetrické hodinky JCW
Tachymetrické hodinky JCW
Červené tričko JCW
Červené tričko JCW

Aj mladší fanúšikovia MINI sa môžu v kolekcii JCW 2017 tešiť na niečo výnimočné. Predstavujeme motokáru JCW (OMC 195 €). Toto vozidlo vybavené hrubými pneumatikami, nastaviteľným sedadlom, športovým volantom, ručnou brzdou a klaksónom ponúka deťom od troch rokov možnosť vychutnať si na vlastnej koži nenapodobiteľný pocit z jazdy motokárou, ktorým je značka typická. Červené pruhy s logom Chili Red, spojler nesúci číslo 1 a robustný podvozok vyrobený z kombinácie ocele a hliníka s čiernym matným povrchom ešte umocňujú nádych pretekárskych tratí.

Motokára JCW
Motokára JCW

* Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné ceny (OMC) pre nemecký trh.

ZdrojMINI
SHARE