Poistite si zdravie a majetok pred odletom na dovolenku

Zdravie a majetok je to najdôležitejšie čo by sme si mali v živote chrániť. Cestou na dovolenku však na to akosi zabúdame a častokrát sa dostávame do takých situácii, že nás náhle prekvapia zdravotné ťažkosti a prídeme o majetok/ peniaze.V danej chvíli nevieme, ako máme na túto situáciu reagovať. Ideme ďaleko od domova, od príbuzných, ktorí by nám v danej chvíli mohli pomôcť, poprípade by nám poradili, ako v danej situácii reagovať.
Poistite si zdravie a majetok ešte pred odletom na dovolenku.

Všetko vyrieši poistenie

Celý tento problém vám môže vyriešiť včasne zaplatené cestovné poistenie. Mnohí ľudia mu vôbec nedôverujú. Myslia si, že cestovné poistenie je zbytočnosť a že sú to zbytočne vyhodené peniaze. Zamyslite sa ale, stojí vám za to riskovať svoje zdravie a majetok len kvôli tomu, že za cestovné poistenie zaplatíte pár desiatok eur, ktoré vás vôbec nevytrhnú z biedy?
Za cestovné poistenie na dovolenku naozaj zaplatíte len pár eur. Máte v ňom zahrnuté náklady za zdravotnú starostlivosť a v prípade straty batožiny neutrpíte až takú finančnú stratu.

Vybavíte si ho aj online

Ak sa vám stane, že zabudnete ísť do cestovnej poisťovne vybaviť si cestovné poistenie, máte možnosť si ho vybaviť aj online. Ak sa nechystáte len k moru, ale plánujete ísť aj na dovolenku do hôr, môžete si vybaviť výhodné poistenie na hory. V prípade zranenia nezaťažíte svoju peňaženku. Prečo si teda nevybaviť lacné poistenie, keď viete, že vám to v prípade zranenia a straty dokladov/ batožiny pomôže? Zamyslite sa nad touto otázkou ešte pred odcestovaním na dovolenku.

Cestovanie vlastným autom

Ak cestujete vlastným autom, okrem všetkých potrebných poplatkov, ktoré musíte mať zrealizované skôr, ako vyrazíte na cesty do zahraničia, si namontujte deflektory na všetky okná auta. Sú to protiprievanové lišty, ktoré majú za úlohu zabezpečovať prirodzenú cirkuláciu vzduchu.

Poistite si zdravie a majetok pred odletom na dovolenku tak, že si zabezpečíte výhodné cestovné poistenie určené na vhodný typ dovolenky (hory, more, lyžovačka). Výhodné je aj celoročné cestovné poistenie. Je len na vás ktorý typ poistenia si vyberiete.

SHARE