Problémy s erekciou môžu narušiť aj váš milostný život

V každom vzťahu sa objavia problémy a dúfať, že v tom vašom nie, jednoducho nemôžete. Niekedy vám prekvapivo môžu spôsobiť problémy vo vzťahu práve zdravotné problémy, ktoré neprestávajú ani po niekoľkých mesiacoch liečenia. Zdravotné problémy sa neobjavujú len už žien – vaginálne mykózy, bolestivá menštruácia, migrény, ale aj mužov, ktorých najčastejšie trápi erektilná dysfunkcia. Takéto problémy môžu narušiť najmä váš milostný život, preto k nim pristupujte citlivo.

Žiadna erekcia

Erektilná dysfunkcia vlastne znamená to, že muž nemôže dosiahnuť erekciu. Trápi sa, nevie prísť na to, čím je to spôsobené a frustrácia sa objavuje nielen u muža, ale aj u jeho partnerky, ktorá partnerovi častokrát neverí a myslí si, že ju muž podvádza s inou ženou a že prestala byť pre neho príťažlivá. Erektilnej dysfunkcii sa hovorí aj impotencia. Tento pojem vám je určite známejší.
Ak má muž problém s erekciou – má ju nepravidelnú alebo žiadnu, mal by navštíviť odborného lekára, ktorý mu povie, ako postupovať ďalej. Častokrát je problém v hlave muža.

Tabletky na erekciu

Problémy s erekciou vyriešia účinné tabletky na erekciu. Ak ešte také nemáte, kúpte si ich, budete spokojný nielen vy, ale aj vaša partnerka. Uvidíte, že konečne budete mať kvalitný sexuálny život a všetko sa vráti späť do starých koľají, poprípade to bude ešte lepšie, ako predtým!

Buďte stále pri ňom

Ak vám to vo vzťahu škrípe a partner sa vyhýba sexu, pravdepodobne ho trápia zdravotné komplikácie, s ktorými sa vám hanbil priznať. Buďte mu oporou aj v tejto situácii. Ponúknite mu pomoc a ukážte mu, že vám na jeho zdravotnom stave záleží. Tak by to predsa malo byť!
Ľahnite si na vaše mäkké luxusné matrace, dajte si pohár šampanského a jahody a spravte si romantický večer. Dokážte mu, že vám na ňom veľmi záleží a že vám jeho zdravotný stav nie je ľahostajný.

SHARE