Pomôžeme vám vyriešiť akýkoľvek závažný problém

Napriek tomu, že sme nekonfliktnej povahy, môže sa stať, že sa dostaneme do sporu, z ktorého nevieme nájsť cestu bez toho, aby sme tento spor riešili súdnou cestou. Ak sa však dostaneme do sporu so životným partnerom, o to viac nás táto situácia trápi.

Mediátor vám pomôže

V prípade, že si nebudete môcť dať rady, môže vám byť nápomocný práve mediátor. Mediátor je osoba, ktorá musí byť členom Asociácie mediátorov Slovenska a musí si prejsť riadnym školením, aby mohol viesť rozhovory mnohým problémovým párom. Ak sa neviete s partnerom dohodnúť na riešení problému a máte problém aj s obyčajnou komunikáciou, kontaktujte mediátora z Bratislavy, pretože tam nájdete najskúsenejšieho mediátora.

Mediácia – priestor, aby sme sa dohodli

Ak je vašim záujmom vyriešenie problému, ale neviete nájsť spoločnú reč a zakaždým, keď sa čo i len pokúsite o riešenie problému, spustí sa hádka, odporúčame vám navštíviť mediátora a podstúpiť mediáciu. Úspešnou mediáciou sa budete môcť pochváliť vtedy, ak sa nájde kompromis a obe strany budú s výsledkom mediácie spokojné. Následne vám mediátor spíše mediačnú dohodu, ktorú obe strany podpíšu.

Ak sa máte radi, chcete problém vyriešiť a chcete konať tak, aby ste čo najmenej ublížili spoločným deťom, snažte sa vyhľadať mediátora. Kontaktujte ho vyplnením formulára a teraz už len čakajte. On zhodnotí váš problém a sám vás kontaktuje. V prípade, že budete predsa len potrebovať pomoc, najprv si každého z vás zavolá samostatne. Potom vás pozve oboch do svojej kancelárie, kde na vás zo všetkých strán budú „pozerať“ maľované obrazy a štýlové doplnky.

Vôbec sa nemusíte hanbiť za to, že navštívite mediátora. Ak vám záleží na vašom vzťahu, urobíte všetko pre to, aby ste problém vyriešili mimosúdnou cestou. Akýkoľvek závažný problém sa dá vyriešiť. Treba len chcieť.

SHARE