Privítajte jeseň aj vo vašom príbytku

Najfarebnejšie ročné obdobie je pomaly tu a ak už za oknami cítite vôňu jesene, zariaďte si váš interiér tak, aby ste sa v ňom cítili pohodlne práve teraz, kedy za oknami zúri dážď, silné prehánky a ranné hmly. Stačí pár zmien a váš domov bude razom farebnejší.

Pleteniny všade, kde sa pozriete

Jeseň patrí k tým chladnejším ročným obdobiam a práve toto môžete využiť. Teraz je ten čas obklopovať sa pleteninami – dekoráciami vyrobeným z kvalitnej vlny (ovčej vlny). Ak vám nevadí investovať pár desiatok eur do ručne robenej deky z vlnenej priadze, investujte. Hodia sa na posteľ namiesto prehozu a skvele vyniknú aj v obývačke na sedacej súprave. Stačí, keď zatiahnete vertikálne žalúzie, vezmete knihu, zasvietite svetlo a nalejete horúci čaj. Keď toto všetko spravíte, môžete si vychutnávať pohodlie v teple vášho domova.
Okrem ručne robenej deky vám odporúčame klasické obliečky na dekoračné vankúše nahradiť pletenými. Tie majú sezónu práve teraz!

Vonné sviečky

Vytvoria atmosféru cez pochmúrne dni a príjemne zohrejú chladnú domácnosť na začiatku jesene, počas jesene a aj cez zimu. Vonné sviečky si rozmiestnite pokojne aj na vaše hrubé interiérové parapety. Skôr vám ich ale odporúčame umiestniť na konferenčný stolík, kde ich budete mať stále pod dohľadom. Na parapete nemôžu byť v prípade, ak máte dlhé závesy alebo záclony.
Kúpte si vôňu, ktorá vám najviac vyhovuje a za pár eur si zútulnite váš domov práve v tomto chladnom ročnom období.

Prútené a látkové košíky

Predávajú ich všetky obchody zamerané na bývanie a vybrať si môžete z rôznych veľkostí. Dokážu uskladniť také drobnosti, ako šperky, šminky a sponky do vlasov. Skvele vyniknú aj v obývačke na zemi. Do tých väčších uskladníte pletené deky, ale aj časopisy a rozčítané knihy, ktoré chcete mať po ruke.

Kombinácia škandinávskeho bieleho malého konferenčného stolíka a prúteného/ látkového koša je fantastická. Presvedčte sa o tom aj vy. V kombinácii s novými obložkovými zárubňami a svetlými interiérovými dverami vám budú pripomínať minimalizmus a čistotu, ktorú na jeseň budete vyhľadávať.

SHARE